«چالش ریاضی آنلاین»

📌 «چالش ریاضی آنلاین» چیست؟
ریاضی آنلاین یک چالش با ۲۰ سؤال؛ ۱۷ سؤالِ چند گزینه‌ای و ۳ سؤالِ معما است. شما برای پاسخ‌گویی به این سؤالات تنها ۸۰ دقیقه زمان دارید. هر سؤال ۵ امتیاز دارد. از طرفی امتیاز منفی هم ندارد. از آنجا كه در مؤسسۀ فرهنگی فاطمی، فكر كردن به يک مسئله و تلاش برای حل آن با ارزش است، پس همين كه به يك سؤال پاسخ دهيد يك امتياز خواهيد گرفت. پس بدون نگرانی دربارۀ نتیجه، همه سؤالات را پاسخ دهيد و هیچ سؤالی را بدون ‌پاسخ نگذاريد.
محوریت سؤالات، بازی و ریاضی و خلاقیت در حل مسئله است و کمک گرفتن از دیگران برای حل مسائل این چالش آزاد است.

📌 جوایز!
به نفر اول این چالش، بر حسب امتیاز، ۵۰۰ هزار تومان، به نفر دوم ۳۰۰ هزار تومان و به نفر سوم ۲۰۰ هزار تومان بن خرید کتاب از فروشگاه فاطمی به عنوان جایزه تقدیم می‌شود! اما این همۀ ماجرا نیست، هر دانش‌آموزی که در این چالش شرکت کند، ۱۰% تخفیف خرید از فروشگاه آنلاین کتاب فاطمی هدیه می‌گیرد. این کد تخفیف کد ملی دانش‌آموز است که از اول اردیبهشت ماه فعال می‌گردد.

📌 زمان برگزاری
روز پنج‌شنبه ۲۸ فروردین از ساعت ۱۵ تا ۱۷

📌 پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین از ۲ ساعت قبل از شروع چالش تا پایان آن، آمادۀ پاسخگویی به سؤالات شما دربارۀ نحوۀ ثبت‌نام و ورود می‌باشد. لازم به ذکر است که این پشتیبانی صرفاً محدود به مشکلات ورود، تکمیل اطلاعات و… بوده و شامل محتوای چالش نمی‌شود. برای ارتباط با پشتیبانی، روی دکمۀ چت آنلاین در سمت راست صفحۀ خود در سامانۀ مبنا کلیک کرده، مشکل خود را مطرح کنید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.

📌 قبل از شروع
۱. حتماً، یک ساعت زودتر برای بررسی اتصال اینترنت خود، ورود و ثبت‌نام به سامانۀ مبنا مراجعه کنید.
۲. نصب مرورگر گوگل کروم (آخرین نسخه را از اینجا دانلود کنید.)
۳. ورود به سامانۀ مبنا (اگر در سامانۀ مبنا حساب کاربری ندارید، بسازید: آموزش ساخت حساب کاربری)
برای ورود از کد ملی دانش‌آموز به عنوان نام کاربری استفاده کنید و در صورت فراموشی گذرواژه، دکمۀ بازیابی گذرواژه را زده و با استفاده از تلفن همراهی که قبلاً در حساب کاربری خود تأیید کرد‌ه‌اید یک گذرواژه جدید انتخاب کنید.
توجه داشته باشید که نام کاربری و کلمۀ عبور دانش‌آموزانی که قبلاً توسط مدرسه ثبت‌نام شده‌اند، هر دو کد ملی دانش‌آموز است. در این حالت پس از ورود به حساب کاربری خود باید ابتدا اطلاعات حساب کاربری را تکمیل و تأیید کنید.
۴. از قسمت منو، به بخش رویدادها سپس همه رویدادها رفته و روی دکمۀ خرید چالش ریاضی آنلاین کلیک کنید. (رایگان است)

⚠️ به خاطر داشته باشید که با کلیک روی دکمۀ “شرکت در چالش”، به هیچ عنوان امکان بازگشت ندارید و در صورت بازگشت امکان شرکت مجدد در چالش را نخواهید داشت. این چالش از شما حداکثر ۸۰ دقیقه زمان خواهد برد، زمان مناسب را برای آن در نظر بگیرید.

📌 شروع چالش
۱. اطمینان از برقراری اتصال اینترنت پرسرعت
۲. اطمینان از ورود به سامانۀ مبنا
۳. مراجعه به بخش منو، رویدادها، رویدادهای من و کلیک روی دکمۀ “نمایشِ” چالش ریاضی آنلاین و سپس دکمۀ “شرکت در چالش”
۴. مطالعۀ قوانین و شرایط در سامانۀ چالش‌ها
۵. شرکت در چالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *